eTwinning projektas „Become friends with the bees by using digital technology!“

Nuo 2023 -01-03 Ukmergės vaikų lopšelio – darželio „Vaikystė“ „Klausučio“ grupės vaikai ir mokytoja Asta Gotovtienė dalyvauja eTwinning projekte „Become friends with the bees by using digital technology!“ Tapkite draugais su bitėmis naudodami skaitmenines technologijas!

Pirmą kartą žmonijos istorijoje rizikuojame juos prarasti. Šiandien tai yra reali grėsmė daugelyje planetos dalių. Bičių populiacija visame pasaulyje sparčiai mažėja, todėl augalų nebus kuo apdulkinti ir tai turės neigiamą poveikį ne tik gamtai, bet ir mums visiems. Kas būtų, jei bitės išnyktų ? Numatytos veiklos kviečia imtis žaliojo ugdymo veiksmų ir prisidėti prie pokyčių gelbėjant bites.

Kiek mums svarbios bitės? Pirmą kartą žmonijos istorijoje rizikuojame jų netekti, šiandien tai reali grėsmė daugelyje planetos vietų. Bičių populiacija sparčiai mažėja, taigi ateityje nebus kam apdulkinti augalų, o tai turės neigiamos įtakos ne tik gamtai, bet ir mums. Kas nutiktų jei jos visiškai išnyktų?
Numatomos veiklos kviečia imtis žaliojo švietimo veiksmų ir būti pokyčio dalimi išsaugant bites.

Projekto tikslas – suvokiant klimato kaitos keliamą grėsmę ir jos padarinius ekosistemai, prisidėti kuriant tvarų pasaulį, pasitelkiant technologijas naujų idėjų įgyvendinimui.

Uždaviniai:eTwining.net