eTwinning projektas „AŠ- VISATOS VAIKAS“ („I AM A CHILD OF UNIVERSE“)

Ukmergės vaikų lopšelio – darželio „Vaikystė“ mokytoja Asta Gotovtienė su „Klausučio“ grupės ugdytiniais dalyvavo eTwinning tarptautiniame projekte „AŠ- VISATOS VAIKAS“ („I AM A CHILD OF UNIVERSE“) Projektas vyko nuo 2021-10-01 iki 2021- 12- 30
Kosmosas vaikams – nauja, nežinoma ir ypač patraukli tema. Vaikams kosmosas – paslapčių pasaulis, kuriame išsilieja beribė jų fantazija. Kiekvienam vaikui buvo įdomu mokytis kosmoso temos, susipažinti su planetomis per žaidimą ar kūrybinį procesą.
Projekto metu vaikai atliko įvairias kūrybines ir STEAM veiklas, lipdė planetas, piešė, klijavo. Ugdytiniai klausėsi kosmoso garsų, sužinojo, kad planetos gali skambėti, patys kūrė kosminius muzikos instrumentus ir kosminius garsus. Vaikai kartu su tėveliais gamino astronautų kostiumus ir jų atributus.
Kepė ir valgė kosminius sausainius, siuntė partneriams kosminius atvirukus, žaidė įvairius žaidimus kosmoso tema. Projekte dalyvavo partneriai iš Latvijos, Bulgarijos, Turkijos ir Lietuvos.

Projektas įvertintas Nacionaliniu kokybės ženkleliu
Programos "eTwinning" Nacionalinė paramos tarnyba praneša, kad mokytojai Astai Gotovtienei ir „Klausučio“ grupės vaikams suteiktas Nacionalinis kokybės ženklelis (NKŽ) už projektą „AŠ- VISATOS VAIKAS“ („I AM A CHILD OF UNIVERSE“). Programos „eTwinning“ kokybės ženkleliai suteikiami mokytojams, vykdantiems puikius projektus programoje „eTwinning“. Jie pažymi, kad projektas pasiekė nacionalinį ir Europos standartą.

eTwining.net