„GLOBOKIME PAUKŠTELIUS“ "LET’S CARE THE BIRDS"

Nuo 2021 sausio iki balandžio Ukmergės vaikų lopšelio – daželio „Vaikystė“ „Klausučio“ grupė dalyvavo tarptautiniame eTwinning projekte „GLOBOKIME PAUKŠTELIUS“ "LET’S CARE THE BIRDS"

Projekto metu pristatėme savo mokyklą, miestą. Kūrėme projekto logotipą, plakatą ir talismaną – paukštį. Išsiaiškinome kokie paukščiai gyvena darželio teritorijoje ir rūpinomės jais žiemą. Lesyklėles vaikai gamino kartu su tėveliais. Pakabinome paruoštas lesyklas darželio kieme ir rūpinomės paukščiais.

Kūrėme E-knygą „Paukščiai aplink mus“, kurioje kiekvienas partneris pridėjo po puslapį. Dalinomės gerąja patirtimi su pedagogais iš kitų šalių.

Projektas įvertintas Nacionaliniu kokybės ženkleliu
Programos "eTwinning" Nacionalinė paramos tarnyba praneša, kad mūsų mokyklos mokytojai  mokytojai Astai Gotovtienei suteiktas Nacionalinis kokybės ženklelis (NKŽ) už projektą „GLOBOKIME PAUKŠTELIUS“ "LET’S CARE THE BIRDS". Sveikiname! Programos „eTwinning“ kokybės ženkleliai suteikiami mokytojams, vykdantiems puikius projektus programoje „eTwinning“. Jie pažymi, kad projektas pasiekė nacionalinį ir Europos standartą.

Projektas įvertintas Europos kokybės ženkleliu

Sveikiname! Jūsų mokyklos mokytoja Asta Gotovtienė buvo apdovanota Europos Kokybės ženkleliu už puikią eTwinning projekto „GLOBOKIME PAUKŠTELIUS“ "LET’S CARE THE BIRDS" veiklą. Tai reiškia, kad jūsų, jūsų mokinių ir jūsų mokyklos veikla buvo pripažinta aukščiausiame europiniame lygmenyje.
Jūsų projektas bus eksponuojamas specialiame Europos portalo puslapyje adresu

eTwinning.net